• Ново
Tänzedzm 2 Инчен-1.25 Инчен Hitch Приемник Адаптер 2 за 1 1/4 Приемник Редуктор Конвертор Plug-во Ракавот Приемник Конвертор, Погоден за Велосипед Решетката и Товар Превозници

Tänzedzm 2 Инчен-1.25 Инчен Hitch Приемник Адаптер 2 за 1 1/4 Приемник Редуктор Конвертор Plug-во Ракавот Приемник

DEN 325.68
Залиха

Износ

2 инчен да 1-1/4 инчен Приемник Кука со Адаптер-Конвертирате 2 инчен Класа III/IV Кука Приемникот да 1.25 Класа I/II Приемник.Одговара на сите стандардни 2 инчен плоштадот примачите.Висока јачина алуминиум структура и прецизност ЦПУ сечење.Црна мат површина, анти- ' рѓа и анти-корозија, исто така, може да се намали на гребнатини.Единствена конкавна-конвексни издувните ритам дизајн ја зголемува убавина и ја намалува отпор на воздухот, што го прави лесно да го вметнете.Повеќе одговара, не е лесно да се изгубат или да се лизга надвор.Провери пред да го купат : ве Молиме проверете детални големината на производ слики и проверете дали вашето возило е погоден пред да го купат.Производ големина : вкупна должина : 4 инчи; pin дупка со дијаметар : 0.67 инчи.Дел број : MG-ХА-01. Компатибилен со возило тип : се Вклопува 2 инчен Примачите.2" до 1-1/4" кука со адаптер обезбедува вас и вашето семејство со повеќе удобно возење искуство.Многу погодни за употреба со приколки, камиони, RVs, итн.На кука со адаптер е направен од високо-квалитетни материјали.Може да се конвертира 2" кука приемник во 1.25" приемник многу добро.Тоа слајдови директно во забавува кука на додатокот.Црна мат финиш може да се намали на гребнатини.Таа има одличен ' рѓа отпор.Пакет се Вклучени : 1x 2" за да 1-1/4" приемник кука со адаптер.

Декларирани својства

Најдобри предлози