• Ново
5 Пак! 24 Тврдо Притисни Метла Главата со коњски влакна / Полипропилен Наежвам се Вклопуваат и Жица Наежвам Центар Кујна Метла Домаќинство Метла за Отворен и Затворе?

5 Пак! 24 Тврдо Притисни Метла Главата со коњски влакна / Полипропилен Наежвам се Вклопуваат и Жица Наежвам

DEN 10650.96
Залиха

Износ

325 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА - На секој нашите чистење метла ние нудиме 5 годишна гаранција.Мулти-Користете Метла - Ова метла за убедливо отворен и затворен простор е добро прилагодени за чистење на разни нерамни површини,како што се двор,патио,дек,градина,гаража,патеката,тротоарот,бања и други груба површина.

Декларирани својства

Најдобри предлози