• Ново
Мини Проектор Стојат, Пико Projetor Планината Менгеме Носителот, 23 Инчен Свитлива Tripod се Залагаме за Пренослив Проектор

Мини Проектор Стојат, Пико Projetor Планината Менгеме Носителот, 23 Инчен Свитлива Tripod се Залагаме за Пренослив

DEN 571.20
Залиха

Износ

со ЕВА силикони Не се Лизга Мат;.Биро Менгеме : стегачот е прилагодлив за монтажа различни табела преку прилагодување на knob и завртка.Максималната тежина која може да застане мечка е 10lb, Тоа може да го поддржи повеќето фотографска опрема за осветлување, како што се прстен светла, Led видео светла, паметен Телефон носители, и дигитален SLR фото апарати; Масата Стои на висина може да се прилагоди од 13,5 инчи/34.2 инчи/59centimeters преку фиксна knob; Изработени од алуминиумска легура материјал кој гарантира долго време се користи без да се rusty, што го прави силен за тешки работа и спречување на деформација На Биро менгеме е прилагодлив за монтажа различни табела преку прилагодување на knob и завртка.5 сантиметри да 23.Пико Проектор Стојат : висина може да се прилагоди од 13,5 инчи/34.5 сантиметри да 23.Универзална мини проектор Топката главата може да 360 степени ротирачки за режим на портрет (вертикална) или режим на пејзаж (хоризонтална); Пренослив проектор Биро Менгеме Стојат : Дизајниран со стандардни 1/4 инчи завртки.

Декларирани својства

Најдобри предлози