• Ново
Модерен NFC Мобилен Телефон ознака Smart Прстен од Нерѓосувачки Челик, 8 милиметри Широк Smart погоден за носене Прстен Smart Неколку Прстен (НИ Код 6-14) (6, Транспарентни)

Модерен NFC Мобилен Телефон ознака Smart Прстен од Нерѓосувачки Челик, 8 милиметри Широк Smart погоден за носене

DEN 715.20
Залиха

Износ

Прва класа на услуги.Одличен квалитет.Направени од високо-квалитет на еколошки материјали.Исклучителен и уникатен дизајн; произведен од страна на стручниот тим;.Никој не може да се сокрие нивната возбуда по добивањето на овој дар. !! !! !!Добри вести : Ruoyu Feifei ќе земја во сад, во септември 2020 година; Ruoyu Feifei е лидер во мода обувки/додатоци, со серија на уникатни дизајни, исклучителна производството и продажбата на производи.Од 2015 година, ние се фокусираме на уникатен стил на накит дизајн, строго контролирање на квалитетот на производот, и одржување чекор со модните трендови.Биде централна точка на свадби, ангажмани, коктел забави, дипломски церемонии, танц партии или други собири.Ruoyu Feifei е модни додатоци може да ви обезбеди со одличен подарок идеи за Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ или накит подароци.Исклучителна појава е сигурен, изберете принцезата ангажирање прстен, свадба прстен, гроздобер кристал нараквица, CZ обетки, исклучителна pendant ѓердан и накит, чевли и облека одговара.

Декларирани својства

Најдобри предлози