• Ново
NAZSVG Мажите Квартал Поштенски Џемпер Тенок Одговара на Повик Плетени Turtleneck Pullover се Потсмеваат на Вратот Поло Mens Џемпер, за Мажи

NAZSVG Мажите Квартал Поштенски Џемпер Тенок Одговара на Повик Плетени Turtleneck Pullover се Потсмеваат на

DEN 767.76
Залиха

Износ

За ПЕРЕЊЕ, НЕГА - Рака мие или машина за миење со ладна вода,без изложеност, без белење.Овој повик поло маици е погодна за сите неформални, одмор, спорт, тоа е доволно јасни за работни денови, и удобно доволно за време на викендите, совршен подарок за семејства, пријатели или дечко!.Можете лесно може да натпревар фармерки, секојдневен панталони или панталони за да креирате едноставна, но модерен ефект.јакна висок врат блуза dialysis техничар т кошули фокс т кошули за мажи златна блуза mens т кошули v резервоарот на врвот за мажи коза кошула mens кратко sleeve tee маскирани т кошула костим за капење, блузи движат кошули т кошула оптичка илузија т кошула фустани за мажи поло носат маица, блуза фустан човек кошула the smiths кошула 3xl mens блузи плус големина мажите блузи царинење еднаквост кошула симпатична плус големина блузи исус кошули за мажи одметник и т кошули mens компресија резервоарот. Ве молиме погледнете го големина на табелата под опис на производот пред ставање на ред.Погоден за секојдневна повик за облекување и секоја прилика, особено погоден за канцеларија.

Декларирани својства

Најдобри предлози