• Ново
Autel Роботиката ЕВО Нано Серија Интелигентни Супер-уреди со покажувач на 4K Камера Летало Повеќе Боја Options (Нано+, Глечерот Вајт)

Autel Роботиката ЕВО Нано Серија Интелигентни Супер-уреди со покажувач на 4K Камера Летало Повеќе Боја Options

DEN 17976.00
Залиха

Износ

ЕВО Нано+ е преполна a The ЕВО Нано е опремен со 48 MP камера која може да снима ултра остри 4 K/30fps видео.Спарени со три-оската механички gimbal да се спречи вибрации, на Нано дава сè што треба за да се осигура вашата снимката е мазна и стабилна, без разлика колку се тешки услови. 1/1.28-инчен(0.8-инчен) CMOS сензор способен за 50 ПРАТЕНИК фотографии.На ЕВО Нано е опремен со 48 MP камера која може да снима ултра остри 4 K/30fps видео.Спарени со три-оската механички gimbal да се спречи вибрации, на Нано дава сè што треба за да се осигура вашата снимката е мазна и стабилна, без разлика колку се тешки услови.На ЕВО Нано серија обезбедува четири опции.Danxia портокал, длабоко во просторот сива, глечерот бела, пламен црвена, меѓу сјај, припаѓаат на вашиот живот став. 【Superlight.Ultracompact】На само 249 грама, ЕВО Нано и Нано+ тежи околу колку паметен телефон и одговара скоро секаде - од страна џеб на вашите пешачење пакет за вашата дланка. 【Sky Link Видео Пренос】Лета Слободно—Повеќе Спектар, Помалку Пречки.Летаат подалеку, додека одржување свежи, јасни визуелни со сите нови Autel Sky Link, нашите најсилни слика пренос систем уште, која нуди пренос спектар на 6.2 милји, пренос квалитетот на 2.7 К/30 FPS, и супериорен анти-мешање способност, сите додека изневерување одлична QHD видео.

Декларирани својства

Најдобри предлози