• Ново
SPLD Летало со Камера Летало Оптички Проток Позиционирање Рк Quadcopter со 6K Hd Камера, надморска Височина Држете ја Главата(Надворешен Летало)

SPLD Летало со Камера Летало Оптички Проток Позиционирање Рк Quadcopter со 6K Hd Камера, надморска Височина

DEN 2392.80
Залиха

Износ

Напредни Лет Начини : интелигентни лет режими овозможи летало да летаат автоматски.Ослободувањето на вашите раце за креативност и стил, овие интелигентни лет режимите вклучуваат Ме Следат, Допрете Лета и Точка на Интерес.

Декларирани својства

Најдобри предлози