• Ново
Нова Рамнотежа на Жените FuelCore Sonic V2 Работи за Чевли

Нова Рамнотежа на Жените FuelCore Sonic V2 Работи за Чевли

DEN 345.84
Залиха

Износ

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон. 6 mm се откажат : поради variances создадени за време на развој и производство за процесите, сите референци за 6 мм капка се приближни.Bootie горниот изградба прегратки ногата за сит, поддршка одговара.Fuel Core користи комбинација на пена густина.Еден одржува underfoot тапацир, додека вториот се додава брзина на вашиот чекор.REVlite midsole обезбедува неверојатно лесен амортизирање.Синтетички/mesh горниот.Се фокусираше на брзина, fuelcore sonic V2 е подготвена да им помогнам на границите.Рафинирано горниот слави уникатно корисничко подесување на боа се вклопи во системот се спои со елегантни, дише мрежа изградба.Инспирирана од светските најбрзи спортисти, и усовршени за секој тркач со цел за новите брзини и нови предизвици, за да се надминат.Одликувајќи се со целосна должина REVlite midsole со модуларен, флексибилни гумени outsole, оваа надградба е подготвен да ви помогне да лета Нова Рамнотежа, е посветен да им помогне на спортистите да се постигне своите цели.Тоа е нивната мисија за повеќе од еден век.Тоа е зошто тие не се трошат пари на славна личност текст.Тие го потрошат за истражување и развој.Тоа е зошто тие не се дизајн на производи за да се вклопи сликата.Тие дизајн нив да се вклопуваат.Нова Рамнотежа е управувано да се направи најдобрите чевли за истата причина спортисти чипка нив : да се постигне најдоброто.

Декларирани својства

Најдобри предлози