• Ново
Под Оклоп Жените е Обвинет Тврдат 9 Работи за Чевли

Под Оклоп Жените е Обвинет Тврдат 9 Работи за Чевли

DEN 1822.32
Залиха

Износ

Увезени.Гумен ѓон.Лесни мрежа горниот дел со 3-боја дигитален принт обезбедува целосна breathability.Издржливи кожа облоги за стабилност & што се заклучува во вашиот midfoot.ЕВА sockliner обезбедува мека, чекор-во удобноста.Обвинет Амортизирање midsole користи компресија моделирани пена за крајната одговорност & издржливост.Солидна гумени outsole опфаќа големо влијание зони за поголема трајност со помала тежина.Лесни мрежа горниот дел со 3-боја дигитален принт обезбедува целосна breathability.Издржливи кожа облоги за стабилност & што се заклучува во вашиот midfoot.ЕВА sockliner обезбедува мека, чекор-во удобноста.Обвинет Амортизирање® midsole користи компресија моделирани пена за крајната одговорност & издржливост.Солидна гумени outsole опфаќа големо влијание зони за поголема трајност со помала тежина.Овие работи чевли се направени за да му помогне на секој кој оди побрзо-Обвинет Амортизирање помага во заштита против влијание, кожа облоги додадете трајни стабилност, и мрежа горниот држи нозете кул за милји.

Декларирани својства

Најдобри предлози