• Ново
Туш Главата, Туш Главата, со Рачни, Висок Притисок, Туш Главата со Филтри, 3 Режим Функција Спреј Рачни Showerheads, 360 Ротирачки кој се одвојува за Заштеда на Вода Sater Омекн

Туш Главата, Туш Главата, со Рачни, Висок Притисок, Туш Главата со Филтри, 3 Режим Функција Спреј Рачни Showerheads,

DEN 239.76
Залиха

Износ

Се применува на ниска водовод и RV.ВИСОК ПРИТИСОК ДИЗАЈН : револуционерен микро млазницата технологија го прави штекер дупки помали и погусти, со што се подобрува брзината на проток на вода, а со тоа зголемување 200% вода притисок и заштеда до 30% вода од обичните showerhead.Покрај тоа, моќен jetting исто така може да ви помогне да се исчисти насекаде.Тоа е многу погодно за време на употребата, вие само притиснете на прекинувачот на млазницата рачка за да го запрете вода или пак прекинувачот може да се прилагоди на големината на водата волумен.Погоден за мажи, жени и домашни миленици.Идеален за мажи, жени, деца и домашни миленици капење, ги споделите со вашите семејства уживајте во најдобрите туш искуство во вашата бања.УЛТРА УДОБНО ИСКУСТВО : туш главата, доаѓа Со 3 начини : Врнежи од дожд/ Mountain Dew/Jetting спреј начин, секој начини може да ви донесе парична казна густа и нежни вода кои го прават вашето тело се чувствувате опуштено.ФИЛТРАЦИЈА СИСТЕМ : Мулти-слој на филтерот за заштита, за да се ослободат вишокот мрснотии, и омекне тврда вода, да ви помогне придонесува за поздрав и помазна кожа, помеки и цврста коса.Заштеда на вода режим:вител туш главата употреба независни switch дизајн ви овозможува да го вклучите или исклучите вода & се прилагоди на големината на водата волумен.ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ АБС МАТЕРИЈАЛ : Со транспарентни, види-преку дизајн и висока густина на филтерот за кои е пренослив и лесен за чистење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Klabb туш поставите К-7 Висок Притисок за 3,9 инчи Хром се Соочуваат со Рачен Туш со Црево со 5 функција.impluse,trickle,масажа,спреј,врнежи
  • Ново

Klabb туш поставите К-7 Висок Притисок за 3,9 инчи Хром се Соочуваат со Рачен Туш со Црево со 5 функција.impluse,trickle,масажа,спреј,врнежи

DEN 1764.00

Делукс 5 функција рака туш : Може да се користи како Надземни или Рачен туш, со Висока моќ Кликнете на Рач�