• Ново
Далечински Ласерски Детектор на Радар Детектор за Автомобили Далечински Радар Детектор Лесно Фреквенција и Работа Откривање Спектар, Широк Авто Радар GPS Ласерски

Далечински Ласерски Детектор на Радар Детектор за Автомобили Далечински Радар Детектор Лесно Фреквенција и

DEN 319.20
Залиха

Износ

оваа lidar детектор усвојува напредна високо-перформанси грешка предупредување филтер дизајн да ви помогнат ефективно да се избегне пречки предизвикани од овие пораки за грешки додека возите.работа спектар радар детектори.таа донесува анти-радар откривање и работи во стелт да избегнат да бидат откриени од страна на нелегални snappers.детекција, опсег детектор.мобилен радар брзина мерење дизајн може да се избегне повреда билети во играта.за рано предупредување е предвидено да се олесни да се забави пред да фотографирате.авто радар пиштол.интелигентни го исклучите дизајн, тоа може автоматски да го исклучите кога наидувате на лажни аларми или пораки, спречување на вас од слухот тоа постојано.радар gps радар детектор за автомобили.се користи во реално време за детекција и рано предупредување брзина сигнали, кои можат да бидат програмирани според вашиот стил на возење, па ќе може да се фокусира на патот без да биде расеан.ласерски способен далечински радар детектор.овој радар детектор донесува голем дострел ласерски, 360 целосна фреквенција откривање, која ќе ги носи повеќе удобно користење!во реално време во откривање на рано предупредување брзина сигнали за да обезбеди реално време, брзината на возилото.анти-радар откривање, стелт работа пакување листа : 1*радар детектор 1*прирачник за корисникот спектар меморија аларм за откривање,радар детектор за carsremote радар детектор.

Декларирани својства

Најдобри предлози