• Ново
HONG678chuan Метла и Dustpan Сет Кујнски Метли Агол Метла и Стои Dustpan Сет со Долга Рачка и Телескопски Наежвам 54inch Без Виткање за Кујна и Дома Метла Dustpan Комбо

HONG678chuan Метла и Dustpan Сет Кујнски Метли Агол Метла и Стои Dustpan Сет со Долга Рачка и Телескопски Наежвам

DEN 1665.60
Залиха

Износ

Издржливи метла/четка за внатрешна, надворешна, или индустриска употреба, идеален за надворешна употреба patios, патеки, приоди за автомобили или индустриски простори, работилници, гаражи, и повеќе. 1.Мултифункционален метла и dustpan сет, во меѓувреме, тој ја има функцијата на вашиот sweeper,кат четка,wiper метла,scraper. 2.Пол најдолго прилагодливи да 53.86 инчи.Подолго од заеднички sweeper рачка,needn не да се превиткуваат. 3.Метла е должината на влакната може да биде променливо во три должина за чистење на различни места.Само притиснете го копчето и притиснете на справи. 4.Страна на метла има мала scraper,тоа може да се избришат некои тешко размачкана.На dustpan со чешел дизајн, лесно да се брише од влакната.

Декларирани својства

Најдобри предлози