• Ново
BSMstone Мини Метла и Dustpan Set-Кујна Чистење Алатки, апарати за Чистење Материјали Убедливо Рака Метла и Dustpan (Каки)

BSMstone Мини Метла и Dustpan Set-Кујна Чистење Алатки, апарати за Чистење Материјали Убедливо Рака Метла и

DEN 167.76
Залиха

Износ

Мини метла и dustpan сет за маса, домашна работа, канцеларија, кујна, пет гнездо, итн,погоден за секојдневно чистење неопходност.Тоа го реши вашиот чистење проблеми, долго-рок и повторна употреба.Оваа мини метла и dustpan е лесен, издржливи и еко-пријателски, мека наежвам е голема и лесно да се чисти.Таму виси дизајн, лесно е да се продавница, ќе не заземаат простор.Ве молиме обрнете внимание на големината пред купување, ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нашиот сервис.Боја : Каки.

Декларирани својства

Најдобри предлози