• Ново
Nipogear Предмети за Домаќинството, Десктоп Метла Сет, Мини Метла, Тастатура за Чистење со Четка, Мала Метла со Dustpan, Компјутер Остатоци Четка (Сина)

Nipogear Предмети за Домаќинството, Десктоп Метла Сет, Мини Метла, Тастатура за Чистење со Четка, Мала Метла

DEN 2064.00
Залиха

Износ

Производ големина : Четка : 16.5 X12 X0.8cm Лопата : 20.8 X14.7 X2.8 CM.Висока густина влакната се направи повеќе темелно чистење.Мала големина редење складирање.Можат подобро да се исчисти ѓубрето на работната површина.Постојат многу бои за да изберете од.Производ големина : Четка : 16.5 X12 X0.8cm Лопата : 20.8 X14.7 X2.8 CM Висока густина влакната се направи повеќе темелно чистење.Мала големина редење складирање.Можат подобро да се исчисти ѓубрето на работната површина.Постојат многу бои за да изберете од.

Декларирани својства

Најдобри предлози