• Ново
Метла и Dustpan Поставите Метла и Dustpan со Долга Рачка Свитлива Метла и Dustpan Одговараат на Пластични Метла Комбинација Дома Мека Коса Чисти Dustless Алатка за Поставување ап

Метла и Dustpan Поставите Метла и Dustpan со Долга Рачка Свитлива Метла и Dustpan Одговараат на Пластични Метла

DEN 2179.92
Залиха

Износ

Поради прирачник за мерење, постои мал износ на грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Изградена во scraper и чешел/Заби за лесно да се Чисти Метла во Dustpan ,Чисто домашно Милениче Коса и Човечка Коса со еден Повлече на Забите. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.Производот е дизајниран да одговара на минимализам начин на живот, убава и елегантна боја ќе го направат вашиот дом слатка дома. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.➤Општо земено, логистика, обично се испраќаат во рок од 48 часа, а се проценува дека пристигнување време е 9-20 дена. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлики, ве молиме да се разбере. Освен Метли Поставена во производот фотографии, нема други објекти се вклучени.Метла и Dustpans : Идеална за кујната, стан, студио, лоби, канцеларија, магацин, lanai, патио, foyer или било каде со хард-површината на подот, ограничен складирање, или тешко да се постигне места.Метла е водоотпорен и ќе остане силен и издржлив после миење после секоја употреба.Лоби Прашина Пан Метла и е совршен за сите на-на-се движат апликации за убедливо и носи остатоци и отпадоци.Производ : Метли Dustpan Sets Material : PP+Нерѓосувачки steelprompt : 1.

Декларирани својства

Најдобри предлози