• Ново
Домаќинство Dustpans Десктоп Издржам Четка Мала Метла Домаќинство Dustpan Постави Ефикасна и Голема Површина за Чистење (Боја : Сина)

Домаќинство Dustpans Десктоп Издржам Четка Мала Метла Домаќинство Dustpan Постави Ефикасна и Голема Површина

DEN 877.92
Залиха

Износ

Убедливо на дното на креветот е лесно и напор.Скенирање на недостатоците и да ја направат полесно.Тоа може да се користи за чистење на трпезариска маса, маса, троседот, во возилото опрема.Карактеристики : мали димензии, помалку простор, погодно место.Прашина и песок, издржам подалеку.Име на производ : Broom Dustpan Големина : 19*13*3cm Small метла Големина на : 18*11*0.7 cm Color : Црвена,Сина,Greenhint : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, грешка од 0-5cm ќе се случи.2. Со исклучок на предмети, освен производ се прикажани во производот фотографија.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, кликнете за да го внесете овој магазин, таму ќе биде многу производи за вашиот референца.Пакет се вклучени : 1 * (метла +dustpan)Лесно stand-up за складирање, да го снимите вашиот простор и лесен за движење.

Декларирани својства

Најдобри предлози