• Ново
Lsxlsd Квалитет Долго Постапува Прашина Отстранување Тенџере И Четка Во Собата Со Здрвени Наежвам Метла - Долго Постапува Прашина Отстранување Тенџере И Четка Сет (Бо

Lsxlsd Квалитет Долго Постапува Прашина Отстранување Тенџере И Четка Во Собата Со Здрвени Наежвам Метла - Долго

DEN 3773.52
Залиха

Износ

На хуманизирано тока се справи со дизајн е убава и дарежлив, има добри fixability, не е лесно да се лизга, и е траен и не се деформирани.Кога не е во употреба, метла ќе биде buckled, што ефикасно ги штити МИЛЕНИЧЕ влакната и заштедува простор.Избрани висок квалитет на домашно МИЛЕНИЧЕ мекото крзно, рамни и мека, добар сјај, стилски и убава, не му наштети на земјата, не генерира статички електрицитет, лесно да се чисти многу мал прашина, издржлив и не се деформирани.На dustpan содржи windproof дизајн.Иновативниот дизајн, стручни истражувања и развој, флексибилност, и иновативни бричење и цик-цак дизајн го прават тоа лесно може да се разбере коса, прав и други остатоци на домашно МИЛЕНИЧЕ влакната.Долго се справи со прилагодлива должина : Ова лоби метла и лопата собата е направен од нерѓосувачки челик со долга рачка и е многу лесен и издржливи.Никогаш нема да се наведнуваат.Лесно да се инсталира.Целосна големина на метла главата и голем капацитет метла се идеални за убедливо големи површини.

Декларирани својства

Најдобри предлози