• Ново
Whisk Метла, Метла Комбо Метла Напредни Пластични Dustpan Поставите Домаќинство Cleaning Tool 3 Слој ЈП Четка Главата Dustpan (Боја : Б)

Whisk Метла, Метла Комбо Метла Напредни Пластични Dustpan Поставите Домаќинство Cleaning Tool 3 Слој ЈП Четка

DEN 5625.60
Залиха

Износ

ДОБАР КВАЛИТЕТ - Природни азија метла трева е главен материјал на овој whisk метла.Тоа е мека, лесна и издржливи, оваа слама метла ќе ви даде леснотија на користење.ДЕКОРАЦИЈА ИДЕЈА - Зошто да не се направи вашиот дом се издвојува со оваа слама whisk метла?Целокупниот простор дефинитивно ќе стане повеќе импресивен!.ДЕКОРАТИВЕН ОБЈЕКТ - ова не е само метла за убедливо но исто така и некој објект за декорација!Се откажам мала метла до вашиот камин да им даде на вашиот простор за живеење малку на селски, гроздобер атмосфера!.Аглеста главата и влакната лесно да се постигне во аглите, под мебел, и заедно baseboards.Може да се користи на различни тротоарите површини вклучувајќи тула,дрво, и ламинатни.

Декларирани својства

Најдобри предлози