• Ново
Метла Метла и Dustpan со Телескопски Наежвам Долга Рачка, без Виткање за Кујна Дома Метла и Dustpan Сет за Дома (Стил : A)

Метла Метла и Dustpan со Телескопски Наежвам Долга Рачка, без Виткање за Кујна Дома Метла и Dustpan Сет за

DEN 1728.48
Залиха

Износ

Убедливо на дното на креветот е лесно и напор.Скенирање на недостатоците и да ја направат полесно.Материјалот е здрав и трае подолго.Прашина и песок, издржам подалеку.неговата Dustpan Метла и може да се широко се користат во бањи, кујни, домови, училишта, хотели, болници, барови и слично.Лесно собранието и широко се користиОдговара за камен на подот и дрвени кат, дневна соба, отворен, балкон, салон за убавина, училиште, компанија, градина, гаража, pet shop etc Product име : Broomhint : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, грешка од 0-5cm ќе се случи.2. Со исклучок на предмети, освен производ се прикажани во производот фотографија.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, кликнете за да го внесете овој магазин, таму ќе биде многу производи за вашиот референца.

Декларирани својства

Најдобри предлози