• Ново
HONG678chuan Метла и Dustpan Поставите Rotatable Метла и Dustpan Свитлива Сет, Долга Рачка Dustpan, со можност да биде продолжен во Собата,Прашина Пан и Метла Комбо Метла Dustpan Комбо (Боја

HONG678chuan Метла и Dustpan Поставите Rotatable Метла и Dustpan Свитлива Сет, Долга Рачка Dustpan, со можност

DEN 1677.60
Залиха

Износ

Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Dustpan карактеристики се заклучи во отворена позиција за лесно празнење и виткање и dustpan е pivoted. Со исклучок на предмети, освен производ се прикажани во производот фотографија.Пакетот Вклучува : 1 Метла+1 Dustpan Broom и Dustpan Кадар заедно за лесно stand-up за складирање, да го снимите вашиот простор и лесен за движење.Да зачувате Простор : Метла прилепува да Dustpan за исправена складирање и може да се размонтираат да заземаат минимален простор што е можно кога се движат. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, кликнете за да го внесете овој магазин, таму ќе биде многу производи за вашиот референца.Поради прирачник за мерење, грешка од 0-5cm ќе се случи.Свитлива : Метла прилепува може да се размонтираат да заземаат минимален простор што е можно. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.Издржливи метла/четка за внатрешна, надворешна, или индустриска употреба, идеален за надворешна употреба patios, патеки, приоди за автомобили или индустриски простори, работилници, гаражи, и повеќе.

Декларирани својства

Најдобри предлози