• Ново
Ароматерапијата Рака Сапун & Пена за Бричење - Органски, Вегетаријанци, Не ГМО, Чиста Етерични Масла (Лимон - Жалфија, 2 мл пена пумпа)

Ароматерапијата Рака Сапун & Пена за Бричење - Органски, Вегетаријанци, Не ГМО, Чиста Етерични Масла (Лимон

DEN 258.00
Залиха

Износ

Ароматерапијата Рака Сапун & Пена за Бричење - Органски, Вегетаријанци, Не ГМО,100% Чиста Етерични Масла - Не Палмово Масло - Течни Кастилја Сапун во пенење пумпа со Органски Лимон и Мудрец етерични масла.Употреба во кујната & бања за рацете & тело. Прави голема пена за бричење. Употреба на отворено и сл & кампување, итн.Безбедно во реки, езера или океани.Еколошки, нема да наштети на животинскиот свет. ЗЕМЈАТА БЕЗБЕДНО=ЖИВОТОТ БЕЗБЕДНО СОСТОЈКИ : вода, органско масло од кокос, органски сончогледово масло, органски castor грав масло, органски ЕМ е, органско алое, масло, органски зеленчук.глицерин, лимонска киселина, рузмарин екстракт од органски сладок бадем, масло.

Декларирани својства

Најдобри предлози