• Ново
Падот Мириси Тиква и јаболков Чисти Ден 2 пакет - 25 унци вкупно

Падот Мириси Тиква и јаболков Чисти Ден 2 пакет - 25 унци вкупно

DEN 383.76
Залиха

Износ

2 шишиња вклучени 12.5 оз секој.Овоштарник-свежо јаболков рака сапун има сладок и чист мирис, со малку допир на зачин.Светла и храбар тиква рака сапун во топла вашите срца и дом.Направени со етерични масла, алое вера, маслиново масло, и други смислено избрани состојки.Не parabens, phthalates , или вештачки бои.Г-ѓа.Мејер е произведува без суровост рака сапуни.Ниту еден од нашите производи се тестирани на животни.Г-ѓа.Мејер е Чиста Ден Падне Рака Сапун Set - Тиква - 12.5 fl.оз и јаболков 12.5 fl.оз. 2 шишиња прекрасен празнична есен мириси за да се загрее твоето срце и дом.Направени со етерични масла, алое вера, маслиново масло, и други смислено избрани состојки.Не parabens, phthalates , или вештачки бои.Г-ѓа.Мејер е произведува без суровост рака сапуни.Ниту еден од нашите производи се тестирани на животни.

Декларирани својства

Најдобри предлози