• Ново
Метод Рака, Сапун, Гел, 12 Унца, Различни Пакет од 6 Мириси (Морски Минерали, Слатка Вода, Водопад, Зелен Чај, Алое, Розова Грејпфрут, француски Лаванда Мириси)

Метод Рака, Сапун, Гел, 12 Унца, Различни Пакет од 6 Мириси (Морски Минерали, Слатка Вода, Водопад, Зелен Чај,

DEN 598.80
Залиха

Износ

1 Морски Минерали, 1 Слатка Вода, 1 Водопад, 1 Зелен Чај, Алое, 1 Розова Грејпфрут, 1 Француски Лаванда Мириси.Biodegradable формула направени без parabens или phthalates.Рециклираат шишиња (минус пумпи) направени со 100% рециклирани пластични (ТЕСТОТ).Направени со ефективни, растенијата врз основа препарати за чистење.Произведени без суровост.тестиран од страна на луѓето, а не на животните.Избрани рака сапуни за бања,.Метод Гел Рака Мие - 12 мл.Различни Pack 6 КТ Различни Пакет Вклучува : Море Минерали РАКА САПУН обединување во овој водени мешавина од бергамот, лимон + рузмарин, со свежи морски ноти.Слатка Вода-РАКА САПУН слатка вода е како кул прскање на грејпфрут + лимон остава завиткани во водени ливчиња на ѕвезда јасмин + лили на долината.Водопадот РАКА САПУН мирисот на ладно, cascading вода лили + сандаловина.Зелен Чај + Алое-РАКА САПУН благотворно фузија на свежо ivy, агаве, зелен чај + алое вера белешки.Пинк Грејпфрут-РАКА САПУН освежување фузија со ноти на пинк грејпфрут, крв портокал + cassis.Француски Лаванда-РАКА САПУН ова волшебно мешавина на лаванда, бергамот, виолетова мудрец + камилица е како краток одмор на французите село.

Декларирани својства

Најдобри предлози