• Ново
Расположливиот Храна Ракавици, Vinal Готвење Ракавици, Јасно, Големина Големи, 2.0 Мили Дебели, 20000 Пакет

Расположливиот Храна Ракавици, Vinal Готвење Ракавици, Јасно, Големина Големи, 2.0 Мили Дебели, 20000 Пакет

DEN 736.80
Залиха

Износ

ЛАТЕКС СЛОБОДНО - Овие vinal ракавици се одлична алтернатива, давајќи им мир на умот за изложување на латекс се чувствителни на корисниците и отежнувачки латекс алергии.УДОБНО се ВКЛОПУВААТ - На ракавици нуди одличен опуштено се вклопуваат и се чувствуваат.Исто така лесно да се стави на и полетување.ИЗДРЖЛИВИ - 2.0 мили дебели ракавици обезбеди трајност и заштита што треба да ги извршува задачите без солзи, punctures.БРЗ И ЛЕСЕН - Овие јасни ракавици се решение за обезбедување на брза рака заштита од целиот работното место.ОПШТА НАМЕНА УПОТРЕБА На високо квалитетни ракавици се наменети за светло должност и не-токсични работа како што се чистење, домашни миленичиња нега, ракување со храна и повеќе.

Декларирани својства

Најдобри предлози