• Ново
Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави На нов три-во-едно таблета случај е здрав, капка-доказ и шок-доказ, со застане на функцијата, со пенкало слот, погоден за Microsoft Surf

Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави На нов три-во-едно таблета случај е здрав, капка-доказ и шок-доказ, со

DEN 1387.20
Залиха

Износ

Лесно да го заштитува вашиот таблет.ЛЕСНО ПОЛНЕЊЕ, СИНХ.Прашина-доказ и капка-доказ:Флексибилни и издржливи гума-како силикони надворешниот рамка на таблет покрие спречува inbreaking на странски тело на прашина.Тоа ви помага да го одржувате вашиот таблет уредот се заштитени.РАЗНОВРСНА и ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ СЛУЧАЈ - Совршен таблета случај да го користите во секое време, насекаде.Напредни 3 во 1 конструкција со премиум PC и шок-апсорбирање на TPU материјал нуди сеопфатна заштита за вашиот таблет, ефикасно да го спречува тоа од случаен пад, шок, пропадна и нула.Лесен пристап до полнење пристаништа, контроли за јачина на звук, моќ копчиња.КОМПАТИБИЛНОСТ:Microsoft Surface Go2 2020 НЕ собере сите други модели.Вграден-во потпирачот им овозможува на вашиот таблет за да ги видите вашите омилени емисии, филмови & апликации додека во удобно гледање позиција.Никогаш не ги пропуштајте совршен момент:на интегрирана камера отвор во задниот дел на случај ви овозможува да го фати чесниот фотографии и видеа без отстранување на случај.

Декларирани својства

Најдобри предлози