• Ново
fitBAG Народни Црна Обичај Прилагодени Ракав за Oppo realme Narzo 30 Pro | произведени во Германија | парична Казна Напа Кожа Торбичка случај Покрие со Microfibre Поставата за Чистење

fitBAG Народни Црна Обичај Прилагодени Ракав за Oppo realme Narzo 30 Pro | произведени во Германија | парична

DEN 576.00
Залиха

Износ

Покрај домот, ултра тенок дизајн, вашиот телефон ќе биде заштитен од гребнатини, прашина и светлината влијае и на вашиот дисплеј ќе се чистат секој пат автоматски.Дизајни од Alcantara да Зебра да се вклопи во секој вкус.fit BAG ветувања 100% квалитет и сака да се осигура голем клиент искуство - било прашања или прашања кои се однесуваат на материјалот, функционалност, бои итн.Удобно одговара на вашиот уред (прво мора да се отстрани било која друга случај, браник, маска или слично).Автоматската чистење функција од страна на интегриран high-end microfibre.Handsewn за совршено да се вклопи Oppo realme Narzo 30 Про само.Многу фини и модерен велур кожа.Сакаме да ги користиме нашите телефони во нејзината чистота.Квалитет карактеристики : Стручно пораби и совршено се вклопуваат за Oppo realme Narzo 30 Про Поединечно рачно изработени од кожа занаетчии 100% произведено во Германија Заштита и чистење на функцијата поради самостојно развиена high-end microfibre 2 години Гаранција Дали користите некој дополнувања на вашиот телефон веќе?Ако имате било какви желби, за пример, ако сакате да sleeve кој одговара на вашиот уред, со дополнителни случај, браник или слични - ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да купите.Интегрирани high-end microfibre обезбедува чиста прикажат по некое време на носење.Стручно пораби : произведено во Германија 2 годишна гаранција.Дизајн ги исполнува функционалност - премија телефон protection We сите сакаат убави дизајн на нашите паметни телефони и сите ние сакаме да уживаме без граници.Секоја торбичка е единствена точка и рачно изработени професионално само за вас.

Декларирани својства

Најдобри предлози