• Ново
GUOQING Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави На Нов Три-во-едно Таблета случај е Здрав, Капка-Доказ и Шок-Доказ, со Застане на Функцијата, со Пенкало Слот, Погоден за Micros

GUOQING Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави На Нов Три-во-едно Таблета случај е Здрав, Капка-Доказ и Шок-Доказ,

DEN 1816.80
Залиха

Износ

Тоа ви помага да го одржувате вашиот таблет уредот се заштитени.Лесно да го заштитува вашиот таблет.РАЗНОВРСНА и ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ СЛУЧАЈ - Совршен таблета случај да го користите во секое време, насекаде.Анти-drop функција може да се заштити предмети од скршени во рок од 2 meters Precise Cutouts : Прецизни cutouts овозможи целосен пристап до сите функции (копчиња, звучници, камери,полнење порта).Вашето Задоволство Е Наш Врвен Приоритет!.

Декларирани својства

Најдобри предлози