• Ново
fitBAG Класичен Blue Прилагодено Прилагодени Ракав за LG G8s ThinQ | произведени во Германија | Вистински Alcantara Торбичка случај Покрие со Microfibre Поставата за Чистење на Екрано?

fitBAG Класичен Blue Прилагодено Прилагодени Ракав за LG G8s ThinQ | произведени во Германија | Вистински Alcantara

DEN 167.76
Залиха

Износ

Заштита од прашина, гребнатини и светлосни ефекти.Сакаме да ги користиме нашите телефони во нејзината чистота.Удобно одговара на вашиот уред (прво мора да се отстрани било која друга случај, браник, маска или слично).Ова е причината зошто fit BAG дизајниран сит се вклопуваат случај кој совршено се вклопува во LG G8s Thin Q.Контактирајте со нас пред купување ако сакате да продолжите со користење на еден од вторите.Интегрирани high-end microfibre обезбедува чиста прикажат по некое време на носење.fit BAG ветувања 100% квалитет и сака да се осигура голем клиент искуство - било прашања или прашања кои се однесуваат на материјалот, функционалност, бои итн.Handsewn за совршено да се вклопи LG G8s Thin Q само.Стручно пораби : произведено во Германија 2 годишна гаранција.Секоја торбичка е единствена точка и рачно изработени професионално само за вас.Дизајни од Alcantara да Зебра да се вклопи во секој вкус.Оригиналниот Alcantara.

Декларирани својства

Најдобри предлози