• Ново
zenglingliang Торба за Лаптоп Shockproof Торба за Лаптоп 13.3 14 15.6 17 Инчен Рамо Чанта Лаптоп Ракав за Носење Жени Мажи Briefcase Лаптоп Случај (Боја : 2, Големина : 14 инчи)

zenglingliang Торба за Лаптоп Shockproof Торба за Лаптоп 13.3 14 15.6 17 Инчен Рамо Чанта Лаптоп Ракав за Носење

DEN 2162.40
Залиха

Износ

Едноставност поглед може да послужи како briefcase, како и лесни лаптоп случај.долго патување ,количка торба дизајн, лесно за патување.на патент е чување торба , преку зголемување на просторот за складирање.удобно рака на рака ,донесе двојно тема технологија, ергономски преносни појас.мулти attacment слој desgh е усвоен лесно складирање на КОМПЈУТЕР и додатоци.лични предмети , мобилен телефон, интернат помине , потпис пенкало ,итн.Име на производ : Лаптоп Bags Material : Polyester Product употреба : за чување на лап-топ компјутери и accessories Please забелешка : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Освен за торба за Лаптоп прикажани во производот фотографија, нема други објекти се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, таму ќе биде мал износ на грешка.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Нашата продавница има многу стилови и бои, можете да го видите тоа во мојата продавница.6. Вашиот споделување и повратни информации се добредојдени, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Ако имате било какви прашања за квалитетот или димензија, само слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во најрано време.

Декларирани својства

Најдобри предлози