• Ново
KEISKEI Chromebook 11-11.6 инчен Лаптоп Работа-во Носење, Заштитна Лаптоп Покрива, ЕВА Секогаш на Лаптоп Ракави со Торбичка и Торба за Acer Леново ASUS HP Dell 2020 MacBook Air(Сива)

KEISKEI Chromebook 11-11.6 инчен Лаптоп Работа-во Носење, Заштитна Лаптоп Покрива, ЕВА Секогаш на Лаптоп Ракави

DEN 959.76
Залиха

Износ

1 Година Гаранција - Направени за Лаптоп,лаптоп,macbook,Ultrabooks.Двојна заштита дизајн : снегулка ткаенина + тешко ЕВА школка за да се спречи деформација на лаптоп; YKK шок-апсорбирање на патент, со подвижен рамо, рака дизајн, како професионална бизнис канцеларија торба & Образование ракави, машки и женски ученици, млади, деца, наставници, возрасни мажи и жени ги користат, дизајн на производот е безбеден , отпорен на Вода, shockproof и капка-доказ.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.7" (Dx Wx H) компатибилен со повеќето 11 до само 11,6" Chromebooks, лаптопи, Ultrabooks,2-во-1s екран осетлив на допир Лаптоп Компјутер, за Acer,Dell, Lenovo,HP,Asus, Samsung,Dell,2020 /2021 Macbook air про 13", и многу повеќе.9" (Dx Wx H) Надворешни Димензии : 9.""работа-во"во секое време.Целосно транспарентна дизајн : кога е во употреба на лична карта слот се многу издржливи.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Совршен за на училиште или бизнис издадени уреди, тоа е сосема транспарентен, кога не е во употреба,Многу координирани изглед.И кога се користи за долго време задржи топлина дисипација перформанси и, со рамо, рака и вграден во торбичка, торбичка може да се одржи адаптер, електронско пенкало, глувчето и некои дневни потреби!.Таму е мека точка перница во внатрешноста на школка, која може да обезбеди внатрешна амортизирање на уредот во случај на случајно да падне.Работа-во:Уникатен клип дизајн, може да се отвори во било кое време и брзо да влезат работа,го заштитува вашиот лаптоп со екран осетлив на допир многу добро, На торбичка држи вашиот перо/молив, адаптер за напојување/полнач и други додатоци,Пријателски контролен Пункт.

Декларирани својства

Најдобри предлози