• Ново
Пинк Темни Облаци Небото Арт Деко Подарок Мода Телефон Паричникот Чанта Виси Мобилни Торбичка Црна Џеб

Пинк Темни Облаци Небото Арт Деко Подарок Мода Телефон Паричникот Чанта Виси Мобилни Торбичка Црна Џеб

DEN 933.60
Залиха

Износ

; -Магнетно брзо копче затворање.3 инчен x 1.-Совршен за вас и вашите пријатели да се земе било каде без да го држите телефонот и натпревар облека што ја носат.Налепница, што е во прилог на залага за лесна инсталација на вашиот телефон.Прстен обезбедува 180° флип за удобно прилагодување агли за прстите.Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови , ѕидни декорации, периферни уреди во автомобил или на прибор за облека.Класификација : Виси Чанта, Мобилни Торбичка, Џеб.5 cm (4 инчен x 8 инчен).Големина : 10.Големина : 10.; -Совршени за вас и вашите пријатели да го однесе насекаде без да го држите телефонот и натпревар облека што ја носат.

Декларирани својства

Најдобри предлози