• Ново
(800 компјутери) M5, DIN 440 / ISO 7094, Мерка, Стандард Рамни Подлошки, ТипR Круг Дупка, A4 Нерѓосувачки Челик

(800 компјутери) M5, DIN 440 / ISO 7094, Мерка, Стандард Рамни Подлошки, ТипR Круг Дупка, A4 Нерѓосувачки Челик

DEN 6103.68
Залиха

Износ

A4 нерѓосувачки челик е функционално еквивалентни на 316 одделение и е исто така познат како "морски одделение".Нерѓосувачки челик значително ја подобрува отпорноста на tarnishing или корозија.Номинален дијаметар е гром големина за да се користи за оваа рамни миење.Дијаметар (Номинална) : M5 Diameter (Димензија) : 5mm Inside Дијаметар (Номинална) : 5.5 mm Outside Дијаметар (Номинална) : 18mm Thickness (Номинална) : 2mm Category : Стандард Рамен Washers System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : Тип "R" Круг Hole Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : A4 Нерѓосувачки Steel Coating : Uncoated Standards и Спецификации : DIN 440 / ISO 7094 NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Декларирани својства

Најдобри предлози