• Ново
Широк 5cm Боја Занитвам Тип СТП кожна Чанта Рака Замена за Рамо Crossbody Торба 47 Должина

Широк 5cm Боја Занитвам Тип СТП кожна Чанта Рака Замена за Рамо Crossbody Торба 47 Должина

DEN 239.76
Залиха

Износ

Стп Кожа.Пакување листа : 1pcs/set.Димензии : Должина е околу 47 инчи (120cm) ;на Широк Рака е околу 5cm.Боја : Како Frist фото шоу.Главен материјал : СТП кожа + Легура.Објектот на име на Боја Занитвам кожа за на рака за торба DIY.

Декларирани својства

Најдобри предлози