• Ново
Travelon Анти-Кражба Класичен Од Суштинско Значење Гласник Торба, Црна, Една Големина

Travelon Анти-Кражба Класичен Од Суштинско Значење Гласник Торба, Црна, Една Големина

DEN 1320.00
Залиха

Износ

Крстот-тело торба за во коса црта-доказ изградба на кој се прилагодува cut-доказ за околу рака и логото на предната плоча.Заклучување прегради.Рака Должина - 25 - 45. Рака Капка Должина - 14 - 25.25. RFID блокирање на картичка и пасош слотови.Отстранлив LED светло.Боја : Црна Класичен Анти-Кражба од Суштинско значење Гласник Торба со себе носи и држи повеќе предмети организиран од секојдневниот кеси.Од повеќе чување џебови и внатре и надвор, на внатрешни ѕидови паричникот па вие не мора да носат екстра губење на паричник.Нашите 5-Точка Анти-кражба систем за безбедност помага во спречување на 5 најчести типови на пешачки кражба - во земјата и на меѓународно ниво.Не е ни чудо Travelon е една од повеќето сакаше и кеси.Помага да се спречат го зграби-и-оди крадци од грандиозна исклучување со вашата торба.Рака заклучување обезбедува торба за стационарен објект или стол.Помага во спречување на pickpockets од добивање во вашата торба.Заклучување zippered повлекува безбедна вашата торба содржина.Помага во спречување на коса црта-и-земи кражба во зафатени области со коса црта-отпорни мрежа бариера во сите 4 страни и торба дното панел.Помага во спречување против електронски кражба на идентитет со RFID блокирање на картичка слотови и пасош џебови.

Декларирани својства

Најдобри предлози