• Ново
Пешачење Ранец Отворено Туристички Ранец со Cyberpunk Дизајн за Лесна Daypack Торба за Лаптоп водоотпорен БИДАТ ПАМЕТНИ Книга Торба со Мулти-Слој за Студент Училиште Торб?

Пешачење Ранец Отворено Туристички Ранец со Cyberpunk Дизајн за Лесна Daypack Торба за Лаптоп водоотпорен БИДАТ

DEN 1199.76
Залиха

Износ

2 Полиестер, Водоотпорен материјал, лесно може да се заштити вашата стока од вода;. Посебен компјутер оддел : Има посебен компјутер простор на задната страна со дебел заштитен слој да се задржи вашиот лаптоп добро заштитени.Cyberpunk дизајн стил, овој ранец е погоден за секојдневна употреба, но исто така и за колеџ студентите, канцеларијата на работниците, спорт и фитнес ентузијасти, пешачење ентузијасти, и отворено спортски ентузијасти. Идеален за секоја прилика : дали си работат надвор во салата, на службено патување, за викенд оклопни, или патување низ светот, на нашата ранец е одличен начин да го организирате вашиот опрема.БИДЕТЕ ПАМЕТНИ ранец со скромни и стилски изглед Најдобар Подарок Идеи за вашите деца, татко, најдобри пријатели, неа или него. Повеќе практични џебови за чување.Овој ранец е исто така одличен избор за одмор давање на подарок!.Практична Роденден подароци и функционална подарок за оние кои имаат потреба оди на бизнис патување и службени работи.Мора да се за училишни материјали, патна опрема и лаптоп додатоци.Без разлика на случај, тоа ќе биде најдоброто нешто што можете да се потпрете кога ќе го изберете.Памук преграда на назад, исто така делува како отпорно на гребење заштита за вашиот компјутер.

Декларирани својства

Најдобри предлози