• Ново
JanSport Голема Студент Ранец - 15-инчен Лаптоп Училиште Пакет

JanSport Голема Студент Ранец - 15-инчен Лаптоп Училиште Пакет

DEN 1007.76
Залиха

Износ

100% Полиестер.Увезени.ИКОНСКИОТ ДИЗАЈН – Големата Студентска Ранец направени за превоз со нашите ергономски S-крива рамо ремени, поместена задниот панел ќе го поправам или ако ние не може, и да го замени.Ние стоиме зад нашите пакети за живот и бидејќи сум бил на одлуки пакети од 1967 година, тоа е ветување можете да стојат од страна.

Декларирани својства

Најдобри предлози