• Ново
Супер Помине Супер Помине Супер Помине Професионални Течност - 7 Ml / .25 Fl Унца, 0.25 Течност Унца

Супер Помине Супер Помине Супер Помине Професионални Течност - 7 Ml / .25 Fl Унца, 0.25 Течност Унца

DEN 169.68
Залиха

Износ

Ја спречува ноктите од yellowing.Супериорен лепило својства.Ајде да се создаде нокти дека ќе трае.Високи перформанси.Super Nail Професионални Течности се направени од Етил Methacrylate исполнет со УВ-инхибитори.Ја спречува ноктите од yellowing.Супериорен лепило својства нека ви создаде acrylics што трае.

Декларирани својства

Најдобри предлози