• Ново
Utoolmart 20mm Конус Форма Размавта Тркала месо тело Монтирани Sandpaper Заострените Кертриџ се Тркалаат за Deburring Пескарење Полирање 80 Жито 1Pcs

Utoolmart 20mm Конус Форма Размавта Тркала месо тело Монтирани Sandpaper Заострените Кертриџ се Тркалаат за

DEN 119.76
Залиха

Износ

91" Производ Функција 1.【Marterial】-Дизајнирани со конусна форма, метал месо тело, направени од абразиви sandpaper.79" Должина : 40mm/1.Тоа има функции на поправка на завари, deburring и derusting сложени површини.57" месо тело со Дијаметар : 6mm/0.Тоа има функции на поправка на завари, deburring и derusting сложени површини.Широко се користи во индустрија, машини, од не ' рѓосувачки челик, дрво, производи, мебел, опрема, пластика, меламнин, текстил и други индустрии.Остри мелење и силна мелење сила, тоа е трајни производи за употреба и има висок ефикасноста на производството. 【Функција】-Идеален за полирање, брусење или обликување на метални и неметални материјали.Моделот има предности на едноставни собранието, ниско ниво на бучава, непречено функционирање и униформа површина третман ефект.Идеален за полирање, брусење или обликување на метални и неметални материјали.Пакет Содржина 1 x Пескарење Ракави.Погоден за користење со прав агол мелница, пневматски алатки, електрични вежба и други собранието линии. 【Ефикасност】-Остри мелење и силна мелење сила, тоа е трајни производи за употреба и има висок ефикасноста на производството.24" месо тело Должина : 23mm/0.Utoolmart Конус Форма Размавта Тркала Технички Параметри Име на Производ : Размавта Тркала Боја : Кафена, Сребрен Тон Материјал : Силициум карбид, Метал Грануларност : 80 Жито Дијаметар : 20mm/0. 【Широко се Користи】-Погоден за користење со прав агол мелница, пневматски алатки, електрични вежба и други собранието линии. 【Предност】-моделот има предности на едноставни собранието, ниско ниво на бучава, непречено функционирање и униформа површина третман ефект.

Декларирани својства

Најдобри предлози