• Ново
WXJLYZRCXK Ѕид Светилка Прилагодливи Површината Монтирани Акцент на самото Место Затворен Осветлување Led Таванот на Вниманието, 7W Галерија Слика Lights &Ну Акцент Рефлект?

WXJLYZRCXK Ѕид Светилка Прилагодливи Површината Монтирани Акцент на самото Место Затворен Осветлување Led Таванот

DEN 1209.60
Залиха

Износ

5 Cm Specifications : Стил : Нордиските Simplicity Lamp Облик : Таванот Spotlight Installation Метод : Површината Installation Material : Aluminum Color : Бела+Злато, Бело+Black Number на Извори на Светло : 1 Voltage : 110-240 VAverage Услуга Живот : 50000 (H)Зрачење Област : 5㎡ -10㎡Извор на Светлина Моќ : 7 WBeam Агол : 30°Боја Температура : 3000 K, 6000 KLight Код Тип : Led Светло Source Whether да содржи Извор на Светлина : Include Applicable Места : Дневна Соба, трпезарија, Коридор, Нафта Сликарство Изложба, Позадина Ѕид, Хотел Осветлување, Итн.【Затворен Помошни Осветлување Карактеристики】 : Модерна Andnimalist Рефлектори, Nordicnimalist Таванот Downlights,Nimalist Дизајн, Наменета за Perfectionists. 【Задоволството на клиентите】 : ве Молиме Не Двоумете се да не Контактирате Доколку Постои каква Било Квалитетот Прашање за Овој Осветлување Тела или Не Сте Задоволни со Вашето Купување.Прилагодливи Анти-Отсјај Алуминиум Светилка Носителот Може Да Ги Исполни Вашите Различни Осветлување Потреби.Опремени со 7 W Led Извор на Светлина, Температура на Бојата : 3000 K, 6000 K; Зрак Агол : 30°.Димензии : Должина : 7. 【Детални Информации】 : Овој Плафон центарот на Вниманието ги Вклучува Сите Инсталација на Хардвер, Која Може да Се Инсталира Лесно и Брзо.Ве молиме да Обрнете Внимание за да Инсталација Метод на Вниманието за да се Осигура Дека Тоа Може да ги Задоволи Вашите Барања.[Пакет Содржина]1 X Spotlight1 X Инсталација Accessories Note : ве Молиме Проверете ја Големината на Лустерот Пред Ordeto се Осигура Дека Светлината се Вклопува во Вашата Соба.Должина : 7.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Соларни Рефлектори, 2-во-1 Обоени Прилагодливи 4 LED Ѕид/Земјата Пејзаж Соларни Светла Со Автоматско вклучување/Исклучување
  • Ново

Соларни Рефлектори, 2-во-1 Обоени Прилагодливи 4 LED Ѕид/Земјата Пејзаж Соларни Светла Со Автоматско вклучување/Исклучување

DEN 532.08

Висок Квалитет на Виножито Боја на Соларни центарот на Вниманието Соларен погон на сите временски усло�

Т-СОНЦЕ Соларни Дискутираше Отворено, ПРЕДВОДЕНА Пејзаж Рефлектори Водоотпорен Осветлување Автоматски го Вклучите/Исклучите
  • Ново

Т-СОНЦЕ Соларни Дискутираше Отворено, ПРЕДВОДЕНА Пејзаж Рефлектори Водоотпорен Осветлување Автоматски го Вклучите/Исклучите

DEN 1572.00

【Соларен Погон】 Дизајн со соларни панел за да се апсорбира повеќе сонце и изградена во 18650 Литиум бате�

Tensun Соларни Место Светла Отворено -40 Led диоди IP65 Водоотпорен Соларни Пејзаж Рефлектори, Автоматско вклучување/Исклучување,
  • Ново

Tensun Соларни Место Светла Отворено -40 Led диоди IP65 Водоотпорен Соларни Пејзаж Рефлектори, Автоматско вклучување/Исклучување,

DEN 527.76

[2021 Надгради Соларни Место светла Отворено] Овој сончев spolights може да се пали автоматски кога станува те�