• Ново
Onesie Romper од Денвер, Џејмс | Мека Памучна 5 Копче за Брзо Затворање за Момчиња Девојчиња Бебе Новородено Бебе Дете | Духовит Изреки.

Onesie Romper од Денвер, Џејмс | Мека Памучна 5 Копче за Брзо Затворање за Момчиња Девојчиња Бебе Новородено

DEN 407.76
Залиха

Износ

Симпатична и функционалните, овие бебе rompers направи голема долготрајни класичен бебе во едно парче playsuit.Големини се движат од 0-6 месеци, 6-12 месеци, и 12-18 месеци, па може да се најдат совршено се вклопуваат.Доаѓаат во сите неутрални цврсти бои, овие памук мешавина новороденче rompers се совршено удобно и мека одговара за вашето дете.ОДЛИЧНО ЗА МНОГУ НАВРАТИ.Деца девојки и момчиња playsuits се совршени за бебе туш подароци, новородените подарок идеја, и само се забавуваат за фотографии!Оваа лесна игра облека е одличен избор за малку девојки или малку момчиња со унисекс дизајни & бои.Вашиот малку љубов, ќе добиете многу комплименти носи тоа.Машина За Миење.Сите тие емоции што го чувствувате со малку еден трчаат наоколу, ние имаме изјава за вас!Малку еден сте шопинг за е апсолутна вкупно бебе, и светот треба да слушне за тоа.ЗАБАВЕН И ДУХОВИТ ИЗРЕКИ.Ова е едно парче младата jumpsuit што е исто така погодно перат.Вие никогаш не ќе бидат во потрага по маица и панталона тој натпревар.Snuggly одговара, со мека, пријатна околу врат и кратки резервоарот ракав дизајн ќе го направат вашиот малку еден среќен кога пуштате внатре и надвор.малку грутка сте шопинг за е апсолутна вкупно бебе, и светот треба да слушне за тоа.

Декларирани својства

Најдобри предлози