• Ново
COSTWAY Хоризонтална Скара Рерна Скара, 1200W 2-во-1 Мултифункционален без чад Скара Рерна со Капе Пан, 21QT Голем Капацитет, Време на Поставување, Прилагодлива Температура,

COSTWAY Хоризонтална Скара Рерна Скара, 1200W 2-во-1 Мултифункционален без чад Скара Рерна со Капе Пан, 21QT

DEN 2279.76
Залиха

Износ

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. ????2-ВО-1 СКАРА MODEОваа хоризонтална скара рерна скара со богата додатоци ви овозможува да готви различни рецепти слободно.Можете да ја прилагодите греење на елемент во рерна да се слободно да изберете скара или режим на ротари режим на работа.Вие не само што може да го користите да се направи вкусна печено пилешко, но, исто така, печено некои видови на зеленчук и месо во парчиња. ????21 QT ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ т двоумете се да се купи еден!.

Декларирани својства

Најдобри предлози