• Ново
SHICCF Температура ручек кутија - Пластовидно Нерѓосувачки Челик Термички Ручек Кутија,Leakproof Ручек Контејнери за Возрасни&Канцеларија

SHICCF Температура ручек кутија - Пластовидно Нерѓосувачки Челик Термички Ручек Кутија,Leakproof Ручек Контејнери

DEN 729.60
Залиха

Износ

★ На храна шише е вакуум изолирани за да се зголеми температурата.Термички ефект : може да се чуваат за 24 часа. ★ Нераскинливо нерѓосувачки челик внатрешноста и надворешноста може да се задоволат потребите на секојдневна употреба. ★ Широк устата е лесно да се пополни, и удобен фрлаат plug прави услуга едноставна. ★ Користи топла течност шише да се задржи кул и без кондензација при ладењето.Подвижен, издржлив, убава и лесно да се чисти. ★Лесно да се носат пијалоци, лесен и компактен дизајн, погодна за отворен спортски и патување, во автомобил патување и за домашна употреба.Боја : BTypes на пиење прибор : вакуум колба и Термос bottle Material : Нерѓосувачки Steel Insulation Перформанси : 12-24 hours Capacity : 750ml Size : 18.2x10.4cm Tip : 1. Загрејте со 100 ℃ на топла вода пред да use2. Потешко храна може да се сече на мали парчиња, а потоа се стави in3. Месо, кое не може да се јаде суров треба да биде варен пред да се стави into4. Stewed храна бара фрлаат 100 ℃ на топла вода.

Декларирани својства

Најдобри предлози