• Ново
GXFC 304 од не ' Рѓосувачки Челик Термички Ручек Кутија за Топла Храна Мулти-Слој Преносни Изолирани Бенто Кутија Сет Пластовидно Сад во Тегла со Изолирани Торба и Приб

GXFC 304 од не ' Рѓосувачки Челик Термички Ручек Кутија за Топла Храна Мулти-Слој Преносни Изолирани Бенто

DEN 887.76
Залиха

Износ

мулти-слој изолација може да држи вашата храна да се загрее на 2-3 часа.Слоевит дизајн , кои можат да бидат поделени во главната храна, супа и јадења, без мирис влијание постои меѓу независни кутија, да ги задржи на храна свежа и природна.Совети : Овој производ големина рачни мерења на локации, може да биде мала грешка, разбирање!Поради фактори како што се светло, камера опрема, и да ги следат разлики, може да биде мало боја разлика.

Декларирани својства

Најдобри предлози