• Ново
Sistema Лесно Јајца да Одат Микробранова Јајце Шпорет, Случаен Боја

Sistema Лесно Јајца да Одат Микробранова Јајце Шпорет, Случаен Боја

DEN 311.76
Залиха

Износ

Садот за готвење јајца во микробранова : Poached, пржени или мини omelettes.Пареа ослободување на пропустливи во капакот за ломотене слободни греење.Лесно лифт табови и препознатлив Sistema KLIP ТОА лесно заклучување клипови.Машина за миење садови (врвот rack), микробранова печка, фрижидер и замрзнувач безбедно.Дизајниран и направен во Нов Зеланд.Phthalate и BPA free.ЗЕЛЕНА САМО Sistema е единствен и траен микробранов опсег е дизајниран да помогне да се направи готвење вашите јадења побрзо и полесно.Опсег на пареа, плочи, супа чаши и чинии ви овозможи да лесно се создаде хранливи оброци или на брз и лесен оброк во микровална печка.Кој Sistema е патентиран лесно заклучување клипови и пареа ослободување на пропустливи за ломотене слободни греење, дозволувајќи им на пареа за да избега, додека одржување на влага во храната.Нашите контејнери се сите BPA free, Phthalate слободни и целосно безбедна храна.

Декларирани својства

Најдобри предлози