• Ново
Правец На Свири Chimes Царот Гонг Табела Гонг

Правец На Свири Chimes Царот Гонг Табела Гонг

DEN 10342.80
Залиха

Износ

Материјал : Тиково заврши пепел дрво, бронза бул ' s-eye гонг, центар, Месинг, Бронза.Карактеристики : 19 во.Висок, во 16.Широк, во 10.Тема : GONGS.Тип : ТАБЕЛА ГОНГ.Ако имате било какви прашања, можете да порака до сите нас на времето.

Декларирани својства

Најдобри предлози