• Ново
Бања Пешкир Виси Складирање Кујна Тапа Клип Јадење Сунѓерот Рек Организатор Алатки За Складирање Носител(Розева)

Бања Пешкир Виси Складирање Кујна Тапа Клип Јадење Сунѓерот Рек Организатор Алатки За Складирање Носител(Розева)

DEN 993.60
Залиха

Износ

100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : ABS.Боја : Розова / Светло сина / Сино / Сива.Големина : Како што е прикажано.Виси крпа,погодно да ги рацете.Виси крпа,погодно да ги рацете.Боја : Розова / Светло сина / Сино / Grey100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : ABSSize : Како shown Install во бањата, во кујната цевка за складирање сапун, пешкир, итн.Мулти опрема заби, кои одговараат на различни дијаметар на цевките, кога цевка е премногу тенка, може да се користат помошни стегање делови да се зацврсти тоа.Пакет се вклучени : 1 Сет за Складирање Racks Note : ви Благодариме на прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2mm разлика, ви благодарам.Може да има некои суптилни разлики помеѓу бојата на сликата и вистински проект.

Декларирани својства

Најдобри предлози