• Ново
WeDai 1pc Кујнскиот Сунѓер Складирање Организатор Метал Вшмукување Чаша за Организирање на Складирање Сушење Носителот Потоне Мозоци Рек Потоне Сапун Стојат Сад Крпа

WeDai 1pc Кујнскиот Сунѓер Складирање Организатор Метал Вшмукување Чаша за Организирање на Складирање Сушење

DEN 943.20
Залиха

Износ

Шупливи дизајн; да не се плаши од вода за капење, употреба безбедно, брзо вентилација се исцеди за да се исуши.Се избегне удирање, вшмукување цврсто, вшмукување чаша лесно може да се инсталира, со стап со употреба.Повеќе сцени на располагање, кујна, бања, бања и сл сцени.Големина : 7 * 5 * 12cm?Тежина : 20g.Пакет Се Вклучени : 1*Сунѓерот Чување Од Носителот.Пакувањето на производот : opp Weight : 20g Package се Вклучени : 1x Sponge Складирање Holder Size : 7 x 5 x 12cm Material : PPColor : Како Слика Shown Features : 1.Двојно вшмукување чаша носителот со вшмукување чаша имајќи повеќе статии, горните и долните слоеви можат да бидат поставени.2.Се избегне удирање, вшмукување цврсто, вшмукување чаша лесно може да се инсталира, со стап со употреба.3.Горниот и долниот дел од одбивни плоча, објекти не се лесно да се падне, одбивни исто така, може да се откажам објекти.4.Шупливи дизајн; да не се плаши од вода за капење, употреба безбедно, брзо вентилација се исцеди за да се исуши.5.Повеќе сцени на располагање, кујна, бања, бања и сл сцени.Answer : ___________________________ Note : 1.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Декларирани својства

Најдобри предлози