• Ново
CHNOOI Партал Рек Кујнски Ѕид Виси Рек Countertop Потрошувачка Кошница Да се Исуши Сунѓерот Јадење Крпа Складирање Rack (Боја : Бела)

CHNOOI Партал Рек Кујнски Ѕид Виси Рек Countertop Потрошувачка Кошница Да се Исуши Сунѓерот Јадење Крпа Складирање

DEN 6428.40
Залиха

Износ

На монтажни вода лента е лесен за чистење и не се валкани површината.Тоа е, нема стагнира вода на countertops со четкање и одвод, и еден чекор и една скала ги извршуваат своите должности.На резервоарот за вода е ингениозно распоредени, заштеда на простор, мијалник е чиста и не се неуредна, и тоа е лесно и брзо да се продавница.Чистење со четка за складирање кошница може исто така да зачувате стапчиња за јадење/лажици/првенство четки за да се задоволат дневните потреби.Товарот капацитет е 5 KG, издржлив и не се деформирани, на рачки на двете страни се згодни за носење, и потрошувачка дупка на чување на цевка е вентилирани и дише.

Декларирани својства

Најдобри предлози