• Ново
Цвет Трева Китки Песок Маса во Собата, DIY многу мала, Статичка Wargame Сценографијата Модел, на Воен Распоред Или Воз Пејзаж

Цвет Трева Китки Песок Маса во Собата, DIY многу мала, Статичка Wargame Сценографијата Модел, на Воен Распоред

DEN 143.76
Залиха

Износ

Материјал : Цвеќиња Прамен Терен Модел Направен од пластични материјали, издржливи, еколошки и нетоксичен.Реална Стил : Кластер Трева Китки Модел ,Реални стилизирана цвет трева, погоден за повеќе сцени производство.Зголемување на ефектот на сцена вегетација слој.Декорација Прилики : Статични Сценографијата Модел,Декорирање за DIY сценографијата пејзажот, моделот воз сценографијата, градење модел, песок маса, кукла куќа, самовила градина, воена сцена, итн.Лесно Paste : се Применува малку силна вулгарен лепило на вашиот сценографијата модел база и да ги стави на местото каде што сакате.Бои : Воен Распоред Или Воз Пејзажот, Моделот,Достапен во низа бои, вклучувајќи бела, жолта, црвена, виолетова, розова и можете да одберете што ви се допаѓа.

Декларирани својства

Најдобри предлози