• Ново
SanDisk 32GB SDHC SD Екстремни Про UHS-II Мемориската Картичка Работи со Олимп OM-D E-M10 Mark III, E-M1X, E-M5 II Камера (SDSDXPK-032G-ANCIN) Пакет со (1) Сè, Но Stromboli 3.0 Читач на картички

SanDisk 32GB SDHC SD Екстремни Про UHS-II Мемориската Картичка Работи со Олимп OM-D E-M10 Mark III, E-M1X,

DEN 1619.04
Залиха

Износ

Пакетот вклучува (1) San Disk 32 GB UHS-II SD Екстремни Про Мемориската Картичка (1) Сè, Но Stromboli (TM) 3.0 SD и Микро (ТФ) Читач на картички.Критични за континуирано забрзано снимање на вашиот Олимп OM-D E-M10 III, OM-D E-M1 X, OM-D E-M5 II Mirrorless Камери.Може да се чита/трансфер брзина до 300 MB/s и пишување брзина до 260 MB/s.UHS брзина Класа 3 (U3) и видео брзина Класата 30 (V30) за 4 K UHD видео - картичката на избор за професионалци кои треба континуирано забрзано снимање и ефикасност и брзина во пост-продукција.Вклучува 3.0 SD и Микро Читач на картички за брз качување/симнување на вашите датотеки, видео записи и фотографии!.

Декларирани својства

Најдобри предлози